Update: To vyššie som písala ešte v skvelej nálade druhého nie počkať prvého januára keď som sa vrátila zo Snowy Paradisu. Nakoniec som však tento článok zavrela, reku sa idem vyspať, keď som spala 3 hodiny. No a aj som sa vyspala a zobudila sa s teplotou...vráťme sa však do starého roku :D
Písal sa 365ty deň roku 2014, pamätám si to akoby to bolo včera keď som vyskočila z postele do mrazivého zasneženého rána a bosými nohami som podišla k oknu... Jasnačka ekšily sme zaspali, na bosé nohy nebol čas a vonku ľudia hrešili,že všade je blato a že už od Vianoc ,,pušťaju tote dzeciska petardy." Ako som vám písala v poslednom článku mala som na pláne stráviť Silvester v malej horskej dedinke.Na počudovanie sa mi to normálne splnilo, a keď som ráno rozlepila oči chvíľu som rozmýšľala, či sa to fakt deje. S ockom,ktorý trval na tom,že ma tam odvezie lebo ,,sa nebudeš po tom snehu terigať 2 hodiny v buse" sme sa dohodli,že vyrazíme o pol deviatej,pretože on ešte šiel do roboty. No a ja som akože aj bola hore o pol ôsmej ready to wake up ale ocko nevstával tak reku,že si to rozmysel. Tak si spím hej... a potom mi zvoní mobil-špičková ranná komunikácia u nás doma aneb level lenivosti infinity. Zdvihnem a moja madr,že či som už nemala dávno vstať...Tak som jej to vysvetlila ako som to myslela,že som bola hore a všetko,ale zbytočne,takže sme proste vstali, samozrejme daddy ma súril kade ľahšie lebo nestíha, ja na to mal si vstať skôr a proste typical morning :D


