Showing posts with label 2014. Show all posts
Showing posts with label 2014. Show all posts

Wednesday, 14 January 2015

Snowy Paradise | Silvester, meet Nika, som skvelý hosť

Prvý článok (a aj posledný, nie no,veď sa budem snažiť) v Novom roku ! :) Zdravím vás a hneď začínam takto pozitívne,hoci úplne zdochnuto naladená. Som psychicky aj fyzicky vyčerpaná a spala som len 3 hodiny,ale pohoda, že však je Nový rok :) Krásny 2015. Nie vôbec nie je krásny a vôbec sa mi to číslo nepáči.Nemám rada číslo 5.Ale myslím to takto,že určite bude krásny! Obsahovo...chápete :D.
Update: To vyššie som písala ešte v skvelej nálade druhého nie počkať prvého januára keď som sa vrátila zo Snowy Paradisu. Nakoniec som však tento článok zavrela, reku sa idem vyspať, keď som spala  3 hodiny. No a aj som sa vyspala a zobudila sa s teplotou...vráťme sa však do starého roku :D



Písal sa 365ty deň roku 2014, pamätám si to akoby to bolo včera keď som vyskočila z postele do mrazivého zasneženého rána a bosými nohami som podišla k oknu... Jasnačka ekšily sme zaspali, na bosé nohy nebol čas a vonku ľudia hrešili,že všade je blato a že už od Vianoc ,,pušťaju tote dzeciska petardy." Ako som vám písala v poslednom článku mala som na pláne stráviť Silvester v malej horskej dedinke.Na počudovanie sa mi to normálne splnilo, a keď som ráno rozlepila oči chvíľu som rozmýšľala, či sa to fakt deje. S ockom,ktorý trval na tom,že ma tam odvezie lebo ,,sa nebudeš po tom snehu terigať 2 hodiny v buse" sme sa dohodli,že vyrazíme o pol deviatej,pretože on ešte šiel do roboty. No a ja som akože aj bola hore o pol ôsmej ready to wake up ale ocko nevstával tak reku,že si  to rozmysel. Tak si spím hej... a potom mi zvoní mobil-špičková ranná komunikácia u nás doma aneb level lenivosti infinity. Zdvihnem a moja madr,že či som už nemala dávno vstať...Tak som jej to vysvetlila ako som to myslela,že som bola hore a všetko,ale zbytočne,takže sme proste vstali, samozrejme daddy ma súril kade ľahšie lebo nestíha, ja na to mal si vstať skôr a proste typical morning :D

Wednesday, 31 December 2014

2014

Posledný článok tohto roku. Želala by som si aby ich bolo viac,ale čo už. Je to tak ako to je a ja s mojou školou nič nenarobím.Dnes by som sa však chcela trochu tomuto roku povenovať. Trošku si zaspomínať, poďakovať, poprosiť. Som trochu nostalgická,lebo predsa toto je posledný deň v roku 2014,už ho nikdy nezažijem znovu. Už nikdy nevstanem s tým,že dnes je 31.12.2014. Ale dosť už, poďte sa so mnou radšej pozrieť na môj rok 2014.

V prvom rade by som sa asi chcela poďakovať zato,že som v roku 2014 bola zdravá,rovnako ako aj moja rodina,a že som stále študovala na gymnáziu. V januári som ukončila prvý polrok druhého ročníka s čistými jednotkami,čo bol pre mňa samozrejme úspech :). Taktiež som prvý krát v živote spoločne s Klaudiou postavila Gingerbread House. Nezabudnuteľné momenty. Vo februári sa môj život trochu zmenil lebo som zistila,že nemám žiadne IQ :D Teraz sa na tom smejem,ale vtedy som bola pretty upset. Aj preto,že som nevedela kam pôjdem na vysokú školu. Quick update: Stále to neviem.