Showing posts with label new year. Show all posts
Showing posts with label new year. Show all posts

Wednesday, 31 December 2014

2014

Posledný článok tohto roku. Želala by som si aby ich bolo viac,ale čo už. Je to tak ako to je a ja s mojou školou nič nenarobím.Dnes by som sa však chcela trochu tomuto roku povenovať. Trošku si zaspomínať, poďakovať, poprosiť. Som trochu nostalgická,lebo predsa toto je posledný deň v roku 2014,už ho nikdy nezažijem znovu. Už nikdy nevstanem s tým,že dnes je 31.12.2014. Ale dosť už, poďte sa so mnou radšej pozrieť na môj rok 2014.

V prvom rade by som sa asi chcela poďakovať zato,že som v roku 2014 bola zdravá,rovnako ako aj moja rodina,a že som stále študovala na gymnáziu. V januári som ukončila prvý polrok druhého ročníka s čistými jednotkami,čo bol pre mňa samozrejme úspech :). Taktiež som prvý krát v živote spoločne s Klaudiou postavila Gingerbread House. Nezabudnuteľné momenty. Vo februári sa môj život trochu zmenil lebo som zistila,že nemám žiadne IQ :D Teraz sa na tom smejem,ale vtedy som bola pretty upset. Aj preto,že som nevedela kam pôjdem na vysokú školu. Quick update: Stále to neviem.