Posledný článok tohto roku. Želala by som si aby ich bolo viac,ale čo už. Je to tak ako to je a ja s mojou školou nič nenarobím.Dnes by som sa však chcela trochu tomuto roku povenovať. Trošku si zaspomínať, poďakovať, poprosiť. Som trochu nostalgická,lebo predsa toto je posledný deň v roku 2014,už ho nikdy nezažijem znovu. Už nikdy nevstanem s tým,že dnes je 31.12.2014. Ale dosť už, poďte sa so mnou radšej pozrieť na môj rok 2014.
V prvom rade by som sa asi chcela poďakovať zato,že som v roku 2014 bola zdravá,rovnako ako aj moja rodina,a že som stále študovala na gymnáziu. V januári som ukončila prvý polrok druhého ročníka s čistými jednotkami,čo bol pre mňa samozrejme úspech :). Taktiež som prvý krát v živote spoločne s Klaudiou postavila Gingerbread House. Nezabudnuteľné momenty. Vo februári sa môj život trochu zmenil lebo som zistila,že nemám žiadne IQ :D Teraz sa na tom smejem,ale vtedy som bola pretty upset. Aj preto,že som nevedela kam pôjdem na vysokú školu. Quick update: Stále to neviem.
