1.Experiment (#3 Divergencia séria)
Keď som prvýkrát čítala Divergenciu bola som očarená a prečítala som ju hneď 3x. Bolo to pred rokom na dovolenke v Španielsku.Teda pred rokom a pol. Mnoho ľudí vravelo,že je to ako Hunger Games a tak,ale ja som v tom videla niečo iné.Niečo osobitné a originálne.Nemohla som sa dočkať Rezistencie,ktorú som dostala alebo kúpila ani neviem kedy. Po prečítaní Rezistencie moje nadšenie tak trochu upadlo. Viem,že mnoho ľudí bolo nadšených,ale ja som v tom vážne nič nevidela. Vzťah medzi Four a Tris nabral úplne iný smer a pre mňa to dokonca nebolo ani romantické. Bolo to také, silené akokeby to autorka písala v zlej nálade a len chcela dať svojím fanúšikom to čo si zaslúžia alebo čo chcú,fakt neviem.
Experiment prišiel do slovenských kníhkupectiev už minulého marca, ale ja som míňala peniaze na lepšie knihy stále znechutená Rezistenciou.Prišiel však čas doplniť sériu a tak som si od Ježiška poprosila práve túto knihu. A práve ju som začala čítať ako prvú.Viete, dobrá kniha je taká, od ktorej sa nemôžete odtrhnúť. Žiaden facebook, žiadni kamaráti, not even rodičia alebo jedlo vás od nej nemôžu odtrhnúť. Pri Experimente sa mi to nestalo ani náhodou. Každú chvíľu som písala Klaudii a Nike what kind of bullshit tá kniha je.Zase nechcem aby to bola fakt strašná kritika,pravdepodobne niektoré scény boli dobré,ale ja som na tom skutočne nenašla nič pozitívne.
Experiment prišiel do slovenských kníhkupectiev už minulého marca, ale ja som míňala peniaze na lepšie knihy stále znechutená Rezistenciou.Prišiel však čas doplniť sériu a tak som si od Ježiška poprosila práve túto knihu. A práve ju som začala čítať ako prvú.Viete, dobrá kniha je taká, od ktorej sa nemôžete odtrhnúť. Žiaden facebook, žiadni kamaráti, not even rodičia alebo jedlo vás od nej nemôžu odtrhnúť. Pri Experimente sa mi to nestalo ani náhodou. Každú chvíľu som písala Klaudii a Nike what kind of bullshit tá kniha je.Zase nechcem aby to bola fakt strašná kritika,pravdepodobne niektoré scény boli dobré,ale ja som na tom skutočne nenašla nič pozitívne.
